O mnie

Nasza skóra to żyjący organizm, jej zdrowie pozostaje w ścisłym związku ze stanem psychiki i stylem życia, a ja przekonałam się, że właściwa pielęgnacja czyni cuda. Prosta, idealnie dopasowana. Chcę pomóc Ci ją dobrać, wytłumaczyć jak właściwie stosować kosmetyki, a jeśli borykasz się z konkretnym schorzeniem – pokażę Ci jak wyprowadzić Twoją skórę na prostą.

Nazywam się Anna Rutkiewicz.

Z wykształcenia jestem magistrem farmacji, z zamiłowania – pasjonatką naturalnej pielęgnacji.

Bezboleśnie odrzucam wszystkie preparaty, które zamiast pomagać, szkodzą. Wybieram to, co dla Ciebie najlepsze. Słucham Twoich problemów, ponieważ zależy mi, abyś poczuła się świetnie we własnej skórze.

Ukończone studia, szkolenia, konferencje naukowe, w których brałam udział:

2012 – ukończenie studiów na kierunku farmacja, specjalność farmacja apteczna,

2013 – Konferencja Naukowo – Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, „Łysienie polekowe”, „Kuracje skutecznie wspomagające leczenie różnych postaci łysienia”, „Lek recepturowy – studium przypadku, w oparciu o zgłoszone w ostatnim roku problemy z wykonywaniem dermatologicznego leku recepturowego”, „Charakterystyka podłoży eucerynowych dostępnych na terenie Polski, w oparciu o badania własne”, „Kliniczne znaczenie polimorfizmu genów w metabolizmie wybranych leków dermatologicznych”.

2013 – Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum Studium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego, Szkolenie „Postępy w farmakoterapii wybranych chorób skóry”,

2014 – Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum Studium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego, Szkolenie „Nutraceutyki, suplementy i witaminy”.

2014 – Śląska Izba Aptekarska, Szkolenie: „Współczesne problemy związane z leczeniem chorób wirusowych, chemioterapia zakażeń”.

2015 – Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie, Szkolenie: „Wpływ przemian hormonalnych na stan włosów u kobiet”.

2016 – szkolenie produktowe marki Pharmaceris,

2017 – ukończenie Szkoły Trenerów Meritum na poziomie V Europejskich Ram Kwalifikacji EQF.

2018 – XI Konferencja Medyczna Integrative Medical Center we Wrocławiu: „Terapie komplementarne w profilaktyce i w leczeniu chorób cywilizacyjnych, autoimmunologicznych i onkologicznych”.

Własne warsztaty i szkolenia zaczęłam prowadzić w 2017 roku.

Od tego czasu poprowadziłam już 16 szkoleń / warsztatów z zakresu dbania o skórę oraz tworzenia kosmetyków i receptur kosmetycznych.